onsdag 21. oktober Harstad
  1. Forside
  2. Opplevelser
  3. Steder
  4. Bygg- og anleggsfirma

Bygg- og anleggsfirma

27 steder
Fremhevet plass ledig Her kan bedriften din stå Først i «Steder» — med bilde og merket «Anbefalt». Ta denne plassen
GM Entreprenør Harstad AS
Tømrer/snekker · Byggefirma · Bygg- og anleggsfirma
Bergsveien 22, Harstad 48225671 Stengt
4,7
Populært sted nettsted
Altibygg AS
Bygg- og anleggsfirma
Klubbveien 3, Harstad 97066900
2,6
nettsted
Harstadhamn Blikkenslagerverksted AS
Blikkenslager · Bygg- og anleggsfirma
Tordenskjolds gate 11, Harstad 90107919 Stengt
4,7
nettsted
Harstadbygg Entreprenør AS
Bygg- og anleggsfirma · Byggefirma · Tømrer/snekker
Rødbergveien 35, Harstad 77019050 Stengt
4,9
nettsted
Heka Bygg As
Bygg- og anleggsfirma · Byggefirma
Einhågen 5, Gratangen 93013451
4,2
nettsted
Harstad Stålmontasje Drift AS
Bygg- og anleggsfirma · Byggevareforhandler · Metallprodusent
Skoleveien 5B, Harstad 90180854 Stengt
5,0
Bygg Eng Eiendom AS
Bygg- og anleggsfirma
Aspenveien 15, Harstad 90109056
1,0
Harstad Drift & Servicepartner AS
Minibuss-taxiservice · Bygg- og anleggsfirma · Budtjeneste
Elveneshaugen 7, Harstad
5,0
Nilssen Bygginnredning AS
Bygg- og anleggsfirma · Byggingeniør
Østenbekkveien 33, Harstad 77002460 Stengt
Velosolutions Norway
Bygg- og anleggsfirma
Blokkebærveien 19, Harstad 40895549
nettsted
Sæteråsen maskin
Entreprenør · Bygg- og anleggsfirma · Dreneringstjenester
Åsegardveien 2, Harstad 97760860
4,3
nettsted
Sandvik Bygg Harstad As
Bygg- og anleggsfirma · Tømrer/snekker
Budalsveien 14, Harstad 90676125
5,0
TEAM DITLEVSEN MULTISERVICE
Bygg- og anleggsfirma
Harstad 46745156
Rami Bygg
Bygg- og anleggsfirma
St. Olavs gate 36, Harstad 45798979 Stengt
HARSTADMESTER1 AS
Bygg- og anleggsfirma
Klubbholmen 10, Harstad 90092866
nettsted
Pertenta AS
Bygg- og anleggsfirma
Østenbekkveien 33, Harstad 91159530 Stengt
nettsted
Solnes Maskin As
Bygg- og anleggsfirma · Graveentreprenør · Gravefirma
Voktorveien 523, Borkenes 93498308
4,4
nettsted
MUR & RENOVERING
Bygg- og anleggsfirma
Stangnes Industriområde, Harstad 46163885
nettsted
PTG Kuldeteknisk avd. Harstad
Bygg- og anleggsfirma
Bergsodden 28, Harstad 90845237 Stengt
nettsted
Rognerud Bygg & Takst AS
Bygg- og anleggsfirma · Taksering · Taksttjenester
Mercurveien 57, Harstad
nettsted
Virocon AS
Bygg- og anleggsfirma
Magnus gate 5, Harstad 92017988
Larsen Bygg og Anlegg AS
Bygg- og anleggsfirma · Betongentreprenør · Betongleverandør
Solheimveien 33, Harstad 90928200
4,0
nettsted
Nybygg Killi (Killi og Ramirent)
Bygg- og anleggsfirma
Kresmålvegen, Harstad
Rc Bygg As
Bygg- og anleggsfirma
Heggenveien 2, Harstad 40495585
nettsted